חברת אליהו

אליהו- ביטוח סיעודי ומשלים

חברת הביטוח אליהו מציעה כמה סוגים של ביטוח סיעודי. אחת מתכניות הסיעוד של אליהו נקראת 'לחיות בכבוד', אליה ניתן להצטרף עד גיל 85 והיא אינה כוללת כל תקופת אכשרה, כך שהביטוח תקף מיום תשלום הפרמיה הראשונה.

הביטוחים הסיעודיים של אליהו מגדירים אדם כנמצא במצב סיעודי כאשר אינו מסוגל לבצע שלוש מתוך שש פעילויות בסיסיות הנבדקות במבחן תלות, או כל אדם אשר הוכר כנמצא במצב של תשישות נפש.

פיצויים בפוליסת לחיות בכבוד

פוליסת לחיות בכבוד מציעה תקופת המתנה של כ- 60 יום וניתן לבחור בין תקופת פיצוי מוגבלת של 3 שנים, 5 שנים, או פיצוי לכל החיים.

בכל התקופה בה מקבל המבוטח את גמלת הפיצוי מן הביטוח, הוא משוחרר מתשלום הפרמיה החודשית. בניגוד לביטוחים רבים, פוליסת לחיות בכבוד אינה כוללת רשימת חריגים עם מקרים של תאונת דרכים, תאונת עבודה, פעולות טרור או מילואים.

למבוטח בכל הביטוחים הסיעודיים של אליהו ניתנת האופציה להרחיב את הפוליסה כך שיהיה זכאי לפיצוי של 100% גם אם אינו מסוגל לבצע שתיים מתוך שש הפעולות שבמבחן תלות, כאשר אחת משתי הפעולות היא אי שליטה על הסוגרים.

כמו כן, ניתן להוסיף כיסוי על הוצאות שיקומיות כמו פיזיותרפיה או טיפול פסיכולוגי במסגרת שיפוי, כלומר החזרים בצמוד לקבלות על ההוצאות הטיפוליות.

זכאות לפיצויים – מקרים מיוחדים

 • מבוטח אשר צבר וותק של שנתיים לפחות ונפטר לאחר שהפך לסיעודי, יהיה זכאי לפיצוי חד פעמי שיינתן למשפחתו בגובה של 5 תשלומים חודשיים.
 • מבוטח אשר קיבל פיצוי לתקופה מוגדרת בגין מצב סיעודי ונכנס שוב למצב סיעודי כחצי שנה לאחר תשלום הפיצוי האחרון, זכאי לתשלום חד פעמי בגובה של 2 חודשי פיצוי לאחר תקופת המתנה. כמו כן, יקבל המבוטח החזר על תשלום כספי הפרמיה בזמן תקופת ההמתנה.

כל מבוטח אשר מצטרף לפוליסת לחיות בכבוד רשאי להחליט מה יהיה גובה הפיצוי החודשי אותו יקבל במידה וימצא במצב סיעודי, כאשר גובהו הבסיסי של התשלום החודשי יקבע על פי גילו של המבוטח ביום ההצטרפות לפוליסה. כמו כן, גובה הפיצוי החודשי לא יעלה על 20,000 שקלים. ניתן לשלב בין תכנית ובה פרמיה קבועה לבין תכנית ובה פרמיה משתנה, אשר עולה עם הגיל והחל מגיל 65 הופכת לקבועה.

ביטוח סיעודי עולה

החברה מציעה גם את הביטוח הסיעודי עולה. לביטוח ניתן להצטרף עד גיל 59, גם הוא ללא כל תקופת אכשרה ולאחר תקופת המתנה של כ-60 יום, כאשר הביטוח תקף לכל החיים. הפרמיה בסיעודי עולה אינה קבועה ועולה עם גילו של המבוטח עד גיל 65 ואז הופכת לקבועה. גם סיעודי עולה אינה כוללת את רשימת החריגים המוכרים בביטוחים אחרים ובתקופה בה משולמת גמלת הביטוח, המבוטח משוחרר מתשלום כספי הפרמיה החודשיים.

ביטוח סיעודי משלים לקופות החולים

חברת הביטוח אליהו מציעה גם ביטוח סיעודי משלים, אליו ניתן להצטרף עד גיל 85, אשר נועד לאנשים המבוטחים במסגרת קופות החולים, ביטוח קבוצתי כמו חברה או וועד עובדים, או כל ביטוח פרטי בעל תקופת פיצוי קצרה של 3 שנים. התכנית אינה כוללת כל תקופת אכשרה וניתן לבחור בין תקופת המתנה של 36 חודשים או 60 חודשים.

הביטוח הסיעודי המשלים תקף לכל החיים וניתן גם לבחור בין תקופת פיצוי של 24 חודשים או פיצוי לכל החיים. סכום הפיצוי נקבע על פי בחירתו של המבוטח, ללא קשר לגיל ההצטרפות ויכול להגיע עד תקרה של כ- 20,000 שקלים לחודש, כאשר בתקופה בה משולמת גמלת הביטוח משוחרר המבוטח מתשלום הפרמיה החודשית.

  קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

  לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

  או מלאו את הפרטים:

  הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

  חייגו עכשיו צרו קשר