מיגדל

חברת מגדל היא חברת הביטוח הוותיקה ביותר בישראל וקיימת החל משנת 1934.  כיום היא אחת מחברות הביטוח המובילות במשק ומבטחת כמיליון לקוחות פרטיים או עסקיים.

החברה מספקת מספר סוגי ביטוחים החל מביטוחים כללים כמו ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח נגד פריצות, ביטוח לעסק וביטוח נסיעות לחו"ל ועד לביטוח חיים וביטוחי בריאות ואפילו ביטוח ניתוחים בחו"ל, המאפשר כיסוי של ניתוחים אצל מיטב המומחים העולמיים.

מגדל – ביטוח בריאות

ביטוח הבריאות שמציעה החברה מאפשר כיסוי הוצאות על שירותים רפואיים שאינם כלולים בסל התרופות, כאשר ביטוח החיים נועד לספק ביטחון כלכלי למשפחה על כל מקרה של מוות או תמיכה כלכלית בגיל פרישה. את ביטוח החיים ניתן לקבל כתשלום אחד ביום הפרישה או על ידי תשלום חודשי, החל מיום הפרישה. ביטוח החיים מאפשר חיסכון לגילאי הפרישה, כמו קופת גמל שיכולה לשמש גם לצרכים של תשלומי משכנתא או החזרי הלוואות.

ביטוח סיעודי – "דואגים למחר"

לחברת הביטוח מגדל ישנו ביטוח סיעודי פרטי בשם 'דואגים למחר'. הפוליסה מבוססת על תשלום במסלול פיצוי, כלומר תשלום חודשי וקבוע ללא צורך בהצגת קבלות על הוצאות הטיפול הסיעודי. גובה הפיצוי החודשי המקסימאלי אותו מקבל המבוטח יכול להגיע לכ- 20,000 שקלים במידה והוא מבוטח במסלול המתקדם ביותר. הפוליסה אינה קבועה והמבוטח יכול לבחור האם הוא מעוניין בתקופת פיצוי מוגבלת של 5 שנים, או פיצוי לכל החיים.

תקופת ההמתנה והאכשרה

בנוסף ניתן לבחור באיזו תקופת המתנה מעוניינים, אשר שתעבור בין הרגע בו המבוטח נכנס למצב סיעודי ועד לרגע בו יקבל את תגמולי הביטוח. ניתן לבחור תקופת המתנה של חודשיים, 30 חודשים או 60 חודשים.

גם פוליסות הביטוח של מגדל מתבססות על מבחן תלות בו נבדקת יכולת הביצוע של שש פעילויות יומיומיות. כל פוליסה יכולה להגדיר באופן שונה כמה פעולות נדרשות במבחן תלות, על מנת שאדם יוכר כנמצא במצב סיעודי. כמו כן, כל מבוטח אשר הוכר כנמצא במצב של תשישות נפש יוכר כנמצא במצב סיעודי.

ביטוח דואגים למחר מציע פוליסת ביטוח ללא תקופת אכשרה, כלומר המבוטח יבוטח בפועל מהרגע בו חתם על הפוליסה והחל לשלם את תשלומי הפרמיה, בניגוד לחברות ביטוח אחרות אשר בהן ישנה תקופה של כמה חודשים בה הביטוח אינו תקף בפועל. בנוסף, בניגוד לחברות ביטוח אחרות אשר מכלילות ברשימת החריגים מקרים של תאונות דרכים, תאונות עבודה ופעולות טרור, בחברת מגדל אין חריגים כאלו והמבוטח יהיה מכוסה על כל מקרה שהוביל למצב סיעודי.

במקרה בו המבוטח נזקק לכיסוי על הוצאות שיקום, חברת הביטוח תפצה את המבוטח במסלול שיפוי, כלומר בהתאם להצגת קבלות ועד לגובה של 5,000 שקלים לחודש לתקופה של חצי שנה. גמלת הביטוח שניתנת על ידי החברה משולמת בנוסף לגמלה שמגיעה מהביטוח הלאומי, כך שכספי הביטוח הלאומי אינם מקוזזים מן התשלומים. בתקופה בה מבוטח מקבל גמלה חודשית מחברה הביטוח, הוא פטור מהתשלום החודשי והקבוע של הפרמיה. כל אדם מגיל 3 ועד גיל 85 יכול להירשם לפוליסת הביטוח בכפוף להצהרת בריאות.

טיפול סיעודי

בנוסף לביטוח הסיעודי דואגים למחר מגדל מציעה גם כתב שירות סיעודי בשם 'בטוח איתך'. כאשר מבוטח נכנס למצב סיעודי, על מנת לקבל את השירותים והטיפולים להם הוא זקוק, הוא נדרש למצוא ולשכור שירותים טיפוליים בכוחות עצמו. בטוח איתך מעניק שירותי סיעודי ושירותים רפואיים גם בביתו של המבוטח. התכנית מציעה מוקד סיעודי אשר יהיה זמין משך כל שעות היממה, טיפול שיקומי וטיפולים רבים בביתו של המבוטח במחירים מוזלים. בכל מסלול ביטוח בו בוחרים חשוב לבחור את המסלול האישי שיתאים כמה שיותר לצרכים האישיים של המבוטח.

    קבלו יעוץ אובייקטיבי בחינם בנושא מעבר לדיור מוגן

    לייעוץ טלפוני חינם התקשרו

    או מלאו את הפרטים:

    הרשמה מאובטחת. פרטיך נקלטים ליצירת קשר תוך כדי שמירה על פרטיותך.

    חייגו עכשיו צרו קשר